My New Passion

Už jste asi někteří zaregistrovali, že se teď blogu vůbec nevěnuju, ano, je to tím, že jsem po uši zamilovaná. Do kytary. ;) Do HUDBY. Přála bych si, zlepšovat se ve všem, hlavně ve zpěvu, protože i ten mě moc baví, takže pro to začnu něco dělat! Dneska jsme šli udělat pár fotek s mojí kytarou a tak jsem si řekla, že Vám jich pár taky ukážu. Abych se alespoň někdy ozvala. Vlastně pořád jenom hraju, zpívám, hraju, zpívám, poslouchám, ale snažím se i připravovat se na přijímačky, už se strašně moc těším, až to budu mít za sebou a budou mě čekat prázdniny plné hudby! Nemůžu se dočkat! 
Přeju Vám vše nejlepší do nového týdne!
P.s. Fotky fotil narychlo bráška, v obavách, že začne pršet, ale myslím, že se celkem povedly, co myslíte Vy? :)Komentáře

 1. nádherná kytara ! jako od Johnyho Cashe =)

  OdpovědětVymazat
 2. Veľmi pekná gitara. Je to Epiphonka?
  pekne ju držíš s vyrovnaným palcom, tak ako to má byť. Vidieť, že sa tomu venuješ. :-) Čo zvykneš hrávať a spievať? Skladáš aj svoje piesne a hudbu?
  Ahoj
  katharine-fashionisbeautiful

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo je to Epiphonka :)
   Děkuju, ale svoje písně ještě neskládám, zatím se chci pořádně naučit hrát, a taky nevím, jestli na to mám takovou správnou spisovatelskou slinu... Možná časem ;)

   Vymazat
 3. Uplne ti to s gitarou sekne!


  Ak mas rada Niveu pozyvam na giveaway o nove telove mliecka, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/04/nivea-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. Ta poslední je podle mého názoru nejhezčí:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Sluší ti to s kytarou a super, že tě to tak baví :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za každý komentář :)