Proměnamě

Klusova nová deska je pro mě opravdu zážitek. Miluju jeho texty, hlas, kytary, všechno, moc mě jeho hudba naplňuje, poslední měsíc neposlouchám žádné anglické písničky, tak, jak tomu bývalo předtím, prostě teď jedu jenom Kluse a Chinaski. Jsem obrovskej fanoušek český hudby a doufám, že tu bude víc takových skvělých kapel a zpěváků, ono už jich tu je dost, ale bohužel o nich není moc slyšet... :( Fotky jsou random za poslední dva týdny, prošla jsem pár grilovačkama, byla na chatě, rozlučácích, a hlavně kytarovala, šetřím si na další kytaru, jsem prostě maniak :) a taky se chystám na nový účes, uvidím, kdy k tomu dojde. A hlavně, jsem happy, že už jsou prázdniny! :) A dodělala jsem devět s jedničkama, teď už se s tím budu muset rozloučit... :D Nechala jsem si podepsat kytaru od Bendeho, bohužel mám černou kytaru, takže to není skoro vidět, ale já vím, že tam je a na téhle fotce je celkem vidět.
P.s. Poprvé jsem vyzkoušela Marshmallow, vůbec mi to nechutnalo... Jak jste na tom s Marshmallow Vy? 
P.s.s. Na prazdninách je prostě nejlepší to ovocíčko místo oběda! :)
Užívejte!




Komentáře

 1. marshmallow nejím :D jinak krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Marshmallow miluju! Jinak si užívej prázdniny. :)

  OdpovědětVymazat
 3. super fotky! :) ja som takto "opečené" marshmallows tiež nedávno ochutnala prvý krát a musím sa priznať, že len také obyčajné mi chutia viac :D

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné detailní fotky (y)
  Jinak toto s marshmallow jsem vždycky chtěla zkusit!!! ♥ na oheň!
  a samé jedničky!!?? závist ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Super že máš jednočky :) ja som tťiež mala celú základnú a strednú čisté jedničky :) uff ale na výške to asi áčka nebudu :) Ale si šikovná a je to naozaj super pocit že ? :)
  Držím prsty v budúcej škole :)
  Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovědětVymazat
 6. Jee,tak to jsi šikula! Gratuluji! Tak na vysoké jsou 1 už fakt něco,držím palce a děkuju. Jo je to super pocit ;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za každý komentář :)